Aa

بیانیه حفظ حریم شخصی دانشکده علوم پزشکی مراغه

بیانیه حفظ حریم شخصی دانشکده علوم پزشکی مراغه
 
به پرتال دانشکده علوم پزشکی مراغه خوش آمدید. در اين بيانيه شرح داده مي شود كه چه اطلاعاتي ، چگونه و به چه منظور از كاربران دانشکده دريافت شده و در باره نحوه استفاده و محافظت از اطلاعات توضيح داده مي شود . دانشکده علوم پزشكي مراغه حفظ حريم شخصي شما را تضمين مي‌كند. اگر در هنگام استفاده از اين پايگاه اينترنتي، از شما اطلاعاتي خواسته شود كه هويت‌تان را آشكار كند مي‌توانيد مطمئن باشيد كه از آن تنها بر اساس اصول مطرح شده در اين بيانيه استفاده مي‌شود. در هر حال تعهدات و مسئوليت‌هاي دانشکده علوم پزشكي مراغه محدود به توانايي‌ها و امكانات دانشکده بوده و اين مجموعه دانشکده در قبال اقدامات مجرمانه، حوادث و رويدادهاي غيرمترقبه و يا اتفاقاتي كه منتسب يا ناشي از اقدامات دانشکده علوم پزشكي مراغه نباشد، مسئوليت و يا تعهدي نخواهد داشت.
ممکن است در آینده تغییراتی در این سند اعمال شود. شما مي‌توانيد با مراجعه به اين صفحه از تغييرات ايجاد شده در بيانيه حفظ حريم شخصي دانشگاه علوم پزشکي مراغه مطلع شويد.
 اطلاعاتی که دریافت می گردد
به منظور استفاده از برخی خدمات سایت ؛ و در برخی فرم های الکترونیکی در قسمت های نظرسنجی یا ثبت شکایات و ... ممکن است اطلاعاتی درخواست گردد.
این اطلاعات شامل موارد ذیل می باشد
۱:اطلاعات هویتی مانند : آدرس ایمیل، نام و نام خانوادگی،کدملي, شماره تلفن، آدرس منزل، آدرس محل کار، نام پدر، شماره همرا، نام شرکت، شناسه ملي، تاريخ تولد، مدرک تحصيلي، شماره دانشجويي ، اطلاعات مطب،طول وعرض جغرافیایی و...
۲: اطلاعات تجهیزات سخت افزاری مانند : مشخصات رایانه و تجهیزات مرتبط.
۳: اطلاعات نرم افزاری مانند : سیستم عامل، نرم افزارهای مورد استفاده، آدرس IP، نوع مرورگر، زمان دسترسی و ...

- چگونگی بهره برداری از اطلاعات
دانشکده علوم پزشکی مراغه به منظور شناخت نیازها وارائه پیشنهادهای بهتر به کاربران، از اطلاعات گردآوری شده براي اهداف ذيل استفاده مي‌کند :
1: ایجاد بانک اطلاعاتی مخاطبان یا همکاران
۲: استفاده از اطلاعات برای بهبود خدمات یا نحوه‌ی ارائه‌ی آن‌ها
۳: ارائه‌ی امکانات جدید، پیشنهادهای ویژه و يا ديگر اطلاعات
۴: استفاده در سامانه های مختلف دانشکده
اين دانشکده هيچ يك از ارتباطات آنلاين خصوصي شما را رصد نمي‌كند.
اين دانشکده نسبت به بيانيه حريم خصوصي و همچنين ساير محتواهاي سايت‌هاي خارج از دانشکده علوم پزشكي مراغه هيچ‌گونه مسئوليتي ندارد.

 امنیت اطلاعات
دانشکده علوم پزشکی مراغه اطلاعات شخصی و هویتی که شما بر روی سرورهاي رايانه فراهم کرده‌ايد، به شکل كنترل‌شده، امن و حفاظت‌شده، از دسترسي‌ها، استفاده و افشاهاي تأييد نشده محافظت مي‌كند . هنگامي كه اطلاعات شما (مانند شماره حساب كارت اعتباري) به سايتي ديگر منتقل ميشود، با استفاده از كدسازي، مانند پروتكل SSL محافظت مي‌شود. اين دانشکده اطلاعات شخصي را بدون اجازه صريح شما استفاده و افشا نمي‌كند و به اشخاص ثالث ارائه نمي دهد، مگر اينكه از طرف مراجع قضايي حكمي براي اين كار دريافت كند.

 محتوی وب سایت
وب سایت دانشکده علوم پزشکی مراغه علاوه بر سامانه مدیریت محتوا دارای چندين سامانه نرم افزاري مي باشد که هر يک به منظور ارائه خدمات، اطلاع رساني فعاليت هاي سازمان و سرويس دهي بهتر به مراجعين مراکز درماني، عموم مردم، اساتيد، كاركنان شاغل يا بازنشسته و دانشجويان طراحي شده است .

استفاده از کوکی ها
پورتال پایگاه اینترنتی دانشکده علوم پزشکی مراغه از کوکی‌ها به منظور کمك كردن به شما در راستاي شخصي‌سازي تجربه آنلاين‌تان استفاده مي‌كند. كوكي يك فايل متني است كه توسط سرور پرتال بر روي هارد ديسك شما قرار داده مي‌شود تا بتواند اطلاعاتي در مورد استفاده شما از تارنما داشته باشد. كوكي‌ها نمي‌توانند به منظور اجراي برنامه‌ها يا ارائه ويروس‌ها به رايانه شما مورد استفاده قرار گيرند.
شما توانایی پذیرش یا رد کوکی‌ها را داريد. بسياري از مرورگرها به طور خودکار کوکي‌ها را قبول مي‌كنند اما اگر خواستيد، مي‌توانيد معمولاً تنظيمات مرورگر خود را براي نپذيرفتن كوكي‌ها تنظيم كنيد.

مالکیت معنوی و حق انتشار
این پرتال و همه محتوای آن بر مبنای قوانین کشور جمهوری اسلامي ايران ، تحت مالکيت معنوي دانشکده علوم پزشکي مراغه مي‌باشد. هرگونه توليد مشابه، ارسال به شخص ثالث، انتشار در زير سايت‌ها و يا چاپ تمام يا بخشي از هر نوع محتواي موجود در اين سايت فقط با ذکر نام منبع مجاز است.
هیچ نام ،آرم یا علائم تجاری و خدماتی به منظور تبلیغات در پرتال وجود ندارد. موارد احتمالي نيز فقط براي نشان دادن محصولات و خدمات مرتبط به دانشکده علوم پزشکي مراغه يا ديگر واحد هاي زيرمجموعه و وابسته به اين سازمان مي باشد.
ممکن است پیوندهایی به سایت‌هایي غير از سايت‌هاي دانشکده علوم پزشکي مراغه وجود داشته باشد که در اين صورت، حقوق مالکيت معنوي ما محتواي آن سايت‌ها را در بر نمي‌گيرد و براي اطلاع از نحوه استفاده از محتواي آنها به بخش شرايط و قوانين و يا بخش مالكيت معنوي خود آن سايت‌ها بايد رجوع شود.
لازم به ذکر است با افراد خاطی طبق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران برخورد خواهد شد.
پست الکترونیک و اکانت اینترنت دانشکده:
اطلاعات مورد نیازمتقاضیان به صورت تکمیل فرم الکترونیک و یا فرم دستي که در پورتال موجود میباشد وپس از تائید مديريت آمار و فناوري اطلاعات ایجاد میگردد. به طور معمول نام کاربري و رمز ورود با ارائه كارت شناسايي معتبرتوسط حراست به صورت حضوري در اختيار اشخاص متقاضي قرار مي گيرند پس از آن اين فرم ها در آرشيو اتوماسيون اداري نگهداري شده و اطلاعات اشخاص در آرشيو الكترونيكي بايگاني خواهد شد.
پیوندها
در پرتال دانشکده و واحدهای تابعه پیوندهای بسیاری به ساير مجموعه ها ، دانشکده ها و ارگان ها وجود دارد که همگي مرتبط با نوع فعاليت دانشگاهي است، تمامي اين سايت ها تحت قوانين جمهوري اسلامي ايران فعاليت مي نمايند. وقتي کاربر پرتال دانشکده علوم پزشکي مراغه از اين لينک ها استفاده مي نمايد در واقع از محدوده پرتال دانشگاه علوم پزشكي مراغه خارج مي شود لذا مسئوليت كنترل محتوي و حفظ حريم شخصي افراد بر عهده سايت مربوطه مي باشد

 
 اطلاعات تماس
دانشگاه علوم پزشکی مراغه نظرات شما در خصوص محتوای " بیانه حفظ حریم شخصی" اين دانشگاه را گرامي مي‌دارد. اگر معتقديد که دانشگاه علوم پزشکي مراغه به اين بيانه وفادار نمانده، لطفا از info@mrgums.ac.irبا ما تماس بگیرید. این مجموعه تمام تلاش خود را خواهد کرد تا جهت بهره گیری لازم از پرتال دانشکده و امنيت اطلاعات پيگيريهايي مطابق با قوانين و مقررات را به نحو شايسته انجام دهد.