تاریخ : چهارشنبه 18 مهر 1397
کد 1598

طی مراسم استقبال از دانشجویان

دانشجویان ورودی جدید دانشکده علوم پزشکی مراغه معرفی شدند

سه شنبه 17 مهرماه 97 جشن استقبال ومعرفی دانشجویان ورودی 97 دانشکده علوم پزشکی مراغه با حضورمسئولین ودانشجویان در سالن فجر معاونت آموزشی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی، جشن معرفی دانشجویان ورودی جدید دانشکنده علوم پزشکی مراغه با حضور دکتر اصغرتنومند، رییس دانشکده علوم پزشکی مراغه، دکتر غلامرضا فرید علائی، معاون آموزشی پژوهشی وفرهنگی دانشگاه، دکتر مجتهدی، معاون توسعه ، دکتر سلیمانی، معاون بهداشت ،مهندس پوررستم ، رئیس اداره حراست، و دیگر مسئولان دانشگاه،اعضاء هیئت علمی ،کارکنان و دانشجویان دانشکده علوم پزشکی مراغه برگزار شد.
دکتر اصغر تنومند، رئیس دانشکده علوم پزشکی مراغه، گفت : دانشکده علوم پزشکی مراغه از سال 1370تشکیل گردیده و با تلاش افراد مختلف امروز به این مرحله رسیده که با یازده رشته پذیرای حدود 700نفر دانشجوی علاقمند رشته های پزشکی می باشد
دکتر تنومند خطاب به دانشجویان ورودی جدید گفت : روزهای اول ورود به دانشگاه روزهای بسیار خاطره انگیزی است وشما به عرصه بسیار مهمی از زندگی پا گذاشته اید و کسانی هستید که در آینده نه چندان دور سکان هدایت دانشکده را بدست خواهید گرفت. بنابراین، از امکانات و فرصت بوجود آمده در جهت پیشرفت خود نهایت استفاده را ببرید و سال تحصیلی را با شور وشوق و خوشبین بودن به آینده شروع کنید.
عضو هیئت علمی دانشکده علوم پزشکی مراغه ادامه داد : شما استعدادهای برتر جامعه هستید و باید از این موهبت الهی کمال استفاده را ببرید و استعدادتان را شکوفا کنید تا جامعه را به سمت جامعه نخبگی پیش ببرید و در پیشرفت واعتلای ایران عزیزمان سهیم باشید.
وی ادامه داد: دانشجو از جهات گوناگون در معرض خواستها و راههای مختلف فرهنگی ، اجتماعی و سیاسی قرار دارد واین شما هستید که باید درست ترین راه را انتخاب کنید و برای موفقیت باید کسب علم ودانش را از اولین ترم تا آخرین ترم اولویت دوره تحصیلی خود قرار دهید. چرا که وظیفه اول یک دانشجو تحصیل علم وکسب دانش است.
عضو هیئت علمی دانشکده علوم پزشکی مراغه افزود: خوشبختی و موفقیت زائیده ذهن انسان است نه قرار گرفتن در آن موقعیت. بنابرین شما باید تفکراتتان را رو به پیشرفت قرار دهید تا اعمال ورفتارتان در این مسیر سوق پیدا کند.
دکتر فرید اعلائی معاون آموزشی دانشجوئی سخنران بعدی جشن در سخنانی خطاب به دانشجویان جدید الورود گفت :اگر بخواهیم پیشرفت کنیم تنها یک راه وجود دارد وآن کسب علم ودانش است بنابراین خود را از حواشی دور نگه دارید تا به رسالت اصلی دانشجو بودن بپردازید زیراکه دانشجو چشم بیدار جامعه است.
با توجه به برگزاری جشن استقبال از دانشجویان ورودی در هفته نیروی انتظامی سرهنگ اصلانی فر فرمانده انتظامی شهرستان مراغه سخنران بعدی برنامه ضمن تبریک به دانشجویان ورودی جدید دانشکده علوم پزشکی مراغه در سخنانی گفت: مراغه شهر 1400شهید والا مقام می باشد که برخی از آنها از دانشجویان ونفرات برتر علمی زمان خود بودند وشما دانشجویان عزیز باید با هدایت جامعه در مسیر اهداف شهدا پاسدار خون این شهیدان باشید.
اصلانی فر ادامه داد: با توجه به اینکه اکنون در عصر انفجار اطلاعات وگسترش ارتباطات قرار داریم دانشجو باید آگاه بوده ودر دام های پهن شده برای نابودی جوانان این مرزو بوم بخصوص فضای مجازی و شبکه های اجتماعی قرار نگیرد و فکر نکنیم افرادی که گرفتار انحرافات ومشکلات در این مسیر شدند.
اجرای استندآپ کمدی ، شعر خوانی و همچنین تقدیر از دانشجویان و کارشناسان برترو فعالین فرهنگی وشرکت کنندگان در اردوهای جهادی ، از بخش های دیگر این برنامه بود.
 
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 18 مهر 1397
  • تعداد بازدید 134

اخبار

نجات جان مادر باردار پرخطر گرفتار در برف

1397/11/28

کشف کارگاه تولید پودرهای لباسشویی تقلبی با برند معتبر در شهرستان مراغه

1397/11/28

سومین جلسه آموزشی توجیهی کانونهای سلامت محلات مراغه در طی شش ماه دوم سال 1397 برگزار شد

1397/11/28

جلسه بازنگری برنامه استراتژیک و تدوین برنامه عملیاتی اختصاصی دانشکده برگزار شد

1397/11/24

لیست پذیرفته شدگان نهایی نیروهای خدماتی شرکت آریافرا ارتباط آذران

1397/11/23

کارگاه آموزشی با عنوان تهدیدات بیولوژیک و راه های مقابله با آن

1397/11/23

2 طرح بهداشتی و درمانی دانشکده علوم پزشکی مراغه به بهره برداری رسید

1397/11/21

نشست روشنگری با حضور کارکنان دانشکده علوم پزشکی مراغه برگزار شد

1397/11/18

برگزاری پانزدهمین جلسه کمیته های تخصصی برنامه تحول نظام سلامت در معاونت درمان دانشکده علوم پزشکی مراغه

1397/11/18

کیست 10 کیلویی از شکم خانم 37 ساله خارج شد

1397/11/16

فراخوان جذب نیرو به صورت شرکتی دانشکده علوم پزشـکی و خدمات بهداشتی درمانی مراغه

1397/11/16

آموزش همگانی جهت افزایش آگاهی عموم در خصوص سرطان و راه های پیشگیری و تشخیص زودهنگام آن برگزار گردید

1397/11/15

دومین کارگاه آموزشی توجیهی کانونهای سلامت محلات در تاریخ ده بهمن ماه در محل ستاد مرکزی دانشکده علوم پزشکی مراغه برگزار گردید

1397/11/13

برگزاری دومین نشست معاونین و مدیران غذا و دارو دانشگاههای علوم پزشکی قطب شمالغرب کشور

1397/11/13

برگزاری جلسه کمیسیون ماده 11 تعزیرات حکومتی بهداشت و درمان دانشکده علوم پزشکی مراغه

1397/11/13