تاریخ : چهارشنبه 18 مهر 1397
کد 1598

طی مراسم استقبال از دانشجویان

دانشجویان ورودی جدید دانشکده علوم پزشکی مراغه معرفی شدند

سه شنبه 17 مهرماه 97 جشن استقبال ومعرفی دانشجویان ورودی 97 دانشکده علوم پزشکی مراغه با حضورمسئولین ودانشجویان در سالن فجر معاونت آموزشی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی، جشن معرفی دانشجویان ورودی جدید دانشکنده علوم پزشکی مراغه با حضور دکتر اصغرتنومند، رییس دانشکده علوم پزشکی مراغه، دکتر غلامرضا فرید علائی، معاون آموزشی پژوهشی وفرهنگی دانشگاه، دکتر مجتهدی، معاون توسعه ، دکتر سلیمانی، معاون بهداشت ،مهندس پوررستم ، رئیس اداره حراست، و دیگر مسئولان دانشگاه،اعضاء هیئت علمی ،کارکنان و دانشجویان دانشکده علوم پزشکی مراغه برگزار شد.
دکتر اصغر تنومند، رئیس دانشکده علوم پزشکی مراغه، گفت : دانشکده علوم پزشکی مراغه از سال 1370تشکیل گردیده و با تلاش افراد مختلف امروز به این مرحله رسیده که با یازده رشته پذیرای حدود 700نفر دانشجوی علاقمند رشته های پزشکی می باشد
دکتر تنومند خطاب به دانشجویان ورودی جدید گفت : روزهای اول ورود به دانشگاه روزهای بسیار خاطره انگیزی است وشما به عرصه بسیار مهمی از زندگی پا گذاشته اید و کسانی هستید که در آینده نه چندان دور سکان هدایت دانشکده را بدست خواهید گرفت. بنابراین، از امکانات و فرصت بوجود آمده در جهت پیشرفت خود نهایت استفاده را ببرید و سال تحصیلی را با شور وشوق و خوشبین بودن به آینده شروع کنید.
عضو هیئت علمی دانشکده علوم پزشکی مراغه ادامه داد : شما استعدادهای برتر جامعه هستید و باید از این موهبت الهی کمال استفاده را ببرید و استعدادتان را شکوفا کنید تا جامعه را به سمت جامعه نخبگی پیش ببرید و در پیشرفت واعتلای ایران عزیزمان سهیم باشید.
وی ادامه داد: دانشجو از جهات گوناگون در معرض خواستها و راههای مختلف فرهنگی ، اجتماعی و سیاسی قرار دارد واین شما هستید که باید درست ترین راه را انتخاب کنید و برای موفقیت باید کسب علم ودانش را از اولین ترم تا آخرین ترم اولویت دوره تحصیلی خود قرار دهید. چرا که وظیفه اول یک دانشجو تحصیل علم وکسب دانش است.
عضو هیئت علمی دانشکده علوم پزشکی مراغه افزود: خوشبختی و موفقیت زائیده ذهن انسان است نه قرار گرفتن در آن موقعیت. بنابرین شما باید تفکراتتان را رو به پیشرفت قرار دهید تا اعمال ورفتارتان در این مسیر سوق پیدا کند.
دکتر فرید اعلائی معاون آموزشی دانشجوئی سخنران بعدی جشن در سخنانی خطاب به دانشجویان جدید الورود گفت :اگر بخواهیم پیشرفت کنیم تنها یک راه وجود دارد وآن کسب علم ودانش است بنابراین خود را از حواشی دور نگه دارید تا به رسالت اصلی دانشجو بودن بپردازید زیراکه دانشجو چشم بیدار جامعه است.
با توجه به برگزاری جشن استقبال از دانشجویان ورودی در هفته نیروی انتظامی سرهنگ اصلانی فر فرمانده انتظامی شهرستان مراغه سخنران بعدی برنامه ضمن تبریک به دانشجویان ورودی جدید دانشکده علوم پزشکی مراغه در سخنانی گفت: مراغه شهر 1400شهید والا مقام می باشد که برخی از آنها از دانشجویان ونفرات برتر علمی زمان خود بودند وشما دانشجویان عزیز باید با هدایت جامعه در مسیر اهداف شهدا پاسدار خون این شهیدان باشید.
اصلانی فر ادامه داد: با توجه به اینکه اکنون در عصر انفجار اطلاعات وگسترش ارتباطات قرار داریم دانشجو باید آگاه بوده ودر دام های پهن شده برای نابودی جوانان این مرزو بوم بخصوص فضای مجازی و شبکه های اجتماعی قرار نگیرد و فکر نکنیم افرادی که گرفتار انحرافات ومشکلات در این مسیر شدند.
اجرای استندآپ کمدی ، شعر خوانی و همچنین تقدیر از دانشجویان و کارشناسان برترو فعالین فرهنگی وشرکت کنندگان در اردوهای جهادی ، از بخش های دیگر این برنامه بود.
 
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 18 مهر 1397
  • ساعت 10
  • توسط ???? ???? روابط عمومی ( پایگاه خبری وب دا)
نظرات شما
ارسال نظر
captcha refresh

اخبار

توزیع صبحانه سالم در بین دانش آموزان مدرسه ابتدایی شهید شهبازی محله جهانگیر مراغه به مناسبت روز جهانی غذا

1397/07/24

بازدید معاون بهداشتی دانشکده از مرکز تشخیص سل

1397/07/24

آموزش همگانی با موضوع فشارخون و راه های کنترل آن

1397/07/23

ّبرگزاری جلسه هماهنگی با واحدهای معاونت بهداشتی در خصوص اجرای بسته خدمات پایه سلامت کارکنان دولت

1397/07/23

شروع دوره 28 آموزش بهورزی

1397/07/22

ثبت ملی اطلاعات پرستاران و گروه های وابسته

1397/07/22

دانشجویان ورودی جدید دانشکده علوم پزشکی مراغه معرفی شدند

1397/07/18

روز جمعه ایستگاه سلامت برای نمازگزاران برپاشد

1397/07/18

برگزاری آئین گرامیداشت روز جهانی کودک در مراغه

1397/07/17

آگهی مناقصه عمومی خرید حجمی خدمات عمومی مرکز آموزشی درمانی بوعلی سینا مراغه

1397/07/14

برگزاری سومین نشست کارگروه تخصصی معاونین توسعه کلان منطقه دو آمایشی به میزبانی مراغه

1397/07/11

بازدید معاون بهداشتی دانشکده از سرای سالمندان به مناسبت گرامیداشت روز سالمند

1397/07/11

برگزاری جلسه آموزشی مراقبتهای ادغام یافته سلامت نوزادان – نوزاد نارس

1397/07/11

آگهی مناقصه عمومی یک مرحله ای مرکز جامع سلامت سهند و پایگاه 115 پهرآباد

1397/07/10

آگهی استعلام بهای عملیات تکمیل پروژه مرکز بهداشتی درمانی روستای طالب خان دانشکده علوم پزشکی مراغه

1397/07/09