تاریخ : يکشنبه 16 تير 1398
کد 1871

رئیس دانشکده طی پیامی از همکاری مردم و مسئولین شهرستان در اجرای موثر بسیج ملی کنترل فشارخون قدردانی کرد

به گزارش روابط عمومی، دکتر اصغر تنومند طی پیامی از تلاش سازمان های دولتی و غیردولتی، اصحاب رسانه، همکاران حوزه های مختلف بهداشت و درمان و همچنین مردم شریف شهرستان برای همکاری در اجرای بسیج ملی کنترل فشارخون قدردانی کرد. متن پیام ایشان بدین شرح است:
به گزارش روابط عمومی، دکتر اصغر تنومند طی پیامی از تلاش سازمان های دولتی و غیردولتی، اصحاب رسانه، همکاران حوزه های مختلف بهداشت و درمان و همچنین مردم شریف شهرستان برای همکاری در اجرای بسیج ملی کنترل فشارخون قدردانی کرد. متن پیام ایشان بدین شرح است:
 
بسمه تعالی
 
چو عضوی به درد آورد روزگار
دگر عضوها را نماند قرار
 
سلامتی گرانبهاترین نعمت الهی و مولفه ای بسیار تاثیرگذار در کیفیت زندگی است که مراقبت از آن علاوه بر وظیفه شخصی یک مسئولیت همگانی اجتماعی است چرا که لازمه داشتن یک جامعه پویا بهره مندی از افرادی سالم از لحاظ جسمی و روانی است. برای رسیدن به این هدف طرح های متنوعی پیشنهاد و اجراء می شوند و تجربه نشان داده است که هر یک به نوعی در ارتقاء سلامت جامعه موثر بوده است.

بسیج ملی کنترل فشار خون از جمله طرح هایی است که به عینه نشان داد وقتی هدف غایی یک برنامه کنترل سلامتی افراد جامعه است همه ی مسئولان ادارات مختلف، رسانه های جمعی، کارکنان بهداشت و درمان و یکایک افراد جامعه برای اجرای موثر آن بسیج می شوند و با بهره مندی از بالاترین ظرفیت خود تلاش می کنند تا برنامه را به طور موثر اجراء کنند.

حال که پس از نزدیک به دو ماه تلاش، غربالگری فشارخون بالای افراد بالای 30 سال با موفقیت و کسب دستاوردهای ارزشمند به پایان رسیده است جا دارد از همکاری و همراهی یکایک مسئولین شهرستان و شهروندان تشکر و قدردانی نمایم. بدون شک اجرای این طرح بدون عنایت ویژه آیت الله پورمحمدی، نماینده ولی فقیه و امام جمعه محترم شهرستان، و همچنین مهندس شکری، معاون محترم استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مراغه، با این کیفیت میسر نمی شد. همچنین جا دارد از همکاری شهردار محترم و سایر همکاران آن مجموعه ، نیروی انتظامی، هلال احمر و سایر ادارات شهرستان قدردانی نمایم که زمینه اطلاع رسانی عمومی و اجرای توام با آرامش و با کیفیت این طرح را فراهم نمودند.   

نقشی که اصحاب رسانه در اطلاع رسانی و انعکاس اخبار این طرح داشتند مثال زدنی بود و جا دارد از یکایک این عزیزان قدردانی نمایم چرا که بدون اطلاع رسانی موثر این میزان مشارکت در طرح به آسانی به دست نمی آمد. اما تشکر ویژه ای هم از شهروندان مراغه ای در نقاط مختلف شهری و روستایی دارم که ضمن اهمیت دادن به سلامتی خود به مراکز تعیین شده مراجعه کردند و در این طرح ملی شرکت کردند.  

همچنین از تلاش مخلصانه و مجدانه همکاران خود در معاونت های مختلف علی الخصوص معاونت بهداشتی و سایر واحدهای تابعه دانشکده کمال امتنان را دارم و خدمت شان خسته نباشید عرض می کنم چرا که آنها در صف اول اجرای طرح دغدغه دست اندرکاران در خصوص سلامتی یکایک افراد را به اطلاع آنها می رساندند و با شکیبایی ضمن کنترل فشارخون آنها راهنمایی های لازم را در اختیارشان قرار می دادند. من از یکایک همکاران خود در دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مراغه که در این طرح شرکت داشتند و سختی های بسیار فراوانی را تحمل کردند تا بتوانند وسیله ای برای شناسایی مشکل سلامتی اعضای جامعه خود باشند تا زندگی آنها را از گزند آسیب های سلامتی مصون دارند تشکر می کنم.
 
دکتر اصغر تنومند
رئیس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مراغه
 
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 16 تير 1398
  • تعداد بازدید 39

اخبار

جلسه آموزشی اعتباربخشی ملی بیمارستان ها نسل چهارم برگزار شد

1398/04/25

برنامه دانش آموزان عاری از پوسیدگی دندان پایه هفتم در سال 98 در شهرستان مراغه اجرا خواهد شد

1398/04/23

کارگاه آموزشی تریاژ در اورژانس برگزار شد

1398/04/22

جلسه انتخابات هیئت مدیره انجمن دیابت مراغه تشکیل شد

1398/04/22

فراخوان تجدید مناقصات عمومی یک مرحله ای واگذاری تهیه مواد اولیه طبخ و توزیع غذای بیمارستان امیرالمومنین )ع( و مرکز آموزشی درمانی سینا دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی م ...

1398/04/19

بازدید اعضای هیات بورد مهندسی بهداشت محیط از دانشکده علوم پزشکی مراغه

1398/04/19

جلسه آموزشی ایجاد باغچه خانگی در منازل روستایی برگزار گردید

1398/04/18

استقبال همشهریان مراغه ای از ثبت نام برای دریافت کارت اهدای عضو

1398/04/17

برگزاري مدرسه تابستانه کشوري

1398/04/17

رئیس دانشکده طی پیامی از همکاری مردم و مسئولین شهرستان در اجرای موثر بسیج ملی کنترل فشارخون قدردانی کرد

1398/04/16

آموزش عمومی در خصوص روز جهانی مبارزه با مواد مخدر در محل درمانگاه تخصصی مرکز آموزشی درمانی شهید دکتر بهشتی مراغه

1398/04/16

فراخوان تجدید مناقصه عمومی یک مرحله ای تکمیل پروژه میرقدرت کریمی دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مراغه در سال 1398

1398/04/12

کنفرانس علمی اخلاق حرفه ای در دانشکده علوم پزشکی مراغه

1398/04/11

معاون درمان و رئیس اداره اورژانس دانشکده علوم پزشکی مراغه معرفی شدند

1398/04/06