Aa
تاریخ : يکشنبه 9 بهمن 1401
کد 2826

رئیس دانشکده علوم پزشکی در دیدار با فرمانده سپاه ناحیه مراغه:

اقدامات دشمن نشان دهنده شکست آنها در جنگ ترکیبی علیه ملت ایران است

دکتر ارجمند در دیدار با فرمانده سپاه ناحیه مراغه ضمن تاکید بر شکست دشمن در جنگ ترکیبی علیه ملت ایران گفت : امروز در طلیعه چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران، بیش از هر زمان دیگری آمریکا و غرب پی برده اند که هر گونه تلاشی برای از بین بردن وحدت ایران اسلامی غیر ممکن بوده و این اقدامات نابخردانه آنها نشان گر وحشت و ترس دشمن از اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی است.
به گزارش روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی مراغه هیات رئیسه این دانشکده به همراه دکتر ارجمند در دیدار با فرمانده سپاه ناحیه اقدامات دشمن در تروریستی خواندن سپاه همیشه قهرمان را محکوم کردند .
 
در این دیدار دکتر ارجمند ضمن تاکید بر  نقش پر اهمیت سپاه همیشه قهرمان در همراهی با مردم گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از بدو تاسیس  قدم در مسیر آبادانی و پیشرفت کشور گذاشته  و در حوزه‌های محرومیت‌زدایی، کمک به توسعه مناطق محروم و اجرای اقدامات زیربنایی همچون ساخت مسکن محرومان، پروژه‌های عمرانی و خدماتی و ... یار و یاور نیازمندان و خادم دولت و ملت در راه شکوفایی اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی کشور است.
 
وی اضافه کرد : تلاش های جهادی نیروهای مخلص سپاه در برقراری امنیت در کشور ستودنی است.
 
وی افزود: دشمنان مستاصل و شکست خورده  دیروز و امروز از مردم ایران  در اقدامی غیر متعارف و به دور از مناسبات رسمی و بین‌المللی اقدام به تروریستی خواندن این نیروی مخلص و مردمی کرده‌اند که این نمایشنامه آنها نیز همچون گذشته محکوم به شکست بوده و سپاه بالنده و برخاسته از اراده آهنین ملت ایران، بر این توطئه پیچیده نیز غلبه خواهد کرد.
 
وی ادامه داد: عناد و کینه ورزی پارلمان اروپا نسبت به سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، دقیقا زمانی صورت گرفته است که تنفس مصنوعی غرب به اغتشاشات اخیر نتیجه‌ای برای دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران در بر نداشت و به تعبیر رهبر معظم و حکیم انقلاب اسلامی، مهندسی دقیق دشمنان با محاسبه‌ای نادرست توام و همراه شد.
 
وی در پایان گفت: آن کسانی که تروریست داعش را خلق کردند حال در کمال وقاحت سبز قامتان راسخ سپاه را تروریست می‌دانند در حالی که جنایت های آنها در کشور های مختلف از اذهان عمومی پاک نخواهد شد.
 
فرمانده سپاه ناحیه نیز در این دیدار با تشکر از هیات رئیسه این دانشکده افزود: اقدامات این دانشکده در توسعه همه جانبه خدمات سلامت برای آحاد مردم نشان گر روحیه انقلابی در این مجموعه است.
 
وی افزود: امنیت و سلامت دو مقوله ی مهم و مکمل یگدیگر می باشند چرا که یک جامعه در صورتی به پیشرفت و توسعه خواهد رسید که از این دو نعمت برخوردار باشد،یعنی هم افراد سالم داشته باشد و هم در امنیت کامل به سر ببرد در غیر این صورت توسعه و حرکتی در جامعه رخ نخواهد داد.
سرهنگ  پاسدار حیدری گفت: با توجه به سیره امامان امنیت یکی از بزرگترین و گواراترین نعمتهای الهی است که با نعمت سلامتی جسم(تن درستی) برابری می کند که همه مردم به آن نیاز دارند و بدون آن، شادی در زندگی بی مفهوم است.
 
وی در پایان گفت: بزرگترین قوت قلب نیروی سپاه همراهی مردم با آنها و تبعیت از فرامین فرمانده کل قوا حضرت امام خامنه ای است
 
 
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 9 بهمن 1401
  • تعداد بازدید 71
  • واحد ارجاع دهنده روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی مراغه

اخبار

دیدار نوروزی رئیس و اعضای هیات رئیسه دانشکده علوم پزشکی مراغه با آیت الله پورمحمدی عضو خبرگان رهبری و امام جمعه شهرستان مراغه

1402/01/06

دیدار نوروزی رئیس و اعضای هیات رئیسه دانشکده علوم پزشکی مراغه با معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مراغه

1402/01/06

500 کیلو گرم مواد غدایی توقیف شد.

1402/01/05

دیدار نوروزی | گزارش تصویری

1402/01/01

🔺 پیام تبریک رئیس دانشکده علوم پزشکی مراغه به مناسبت فرارسیدن نوروز 1402

1402/01/01

رئیس و مدیر جدید بیمارستان شهید دکتر بهشتی معرفی شدند

1401/12/29

مدیر جدید مرکز آموزشی و درمانی امیرالمومنین (ع) معرفی شد

1401/12/29

تمامی واحد های ارئه دهنده ی خدمات،تحت پوشش معاونت بهداشتی در تعطیلات نوروزی دایر و فعال می باشند.

1401/12/28

در ایام نوروز که مصادف است با ماه مبارک رمضان بازرسی های بهداشتی تشدید می شود.

1401/12/28

اطلاعیه فعالیت داروخانه های سطح شهرستان مراغه در ایام نوروز

1401/12/28

تکاپوی دانشکده علوم پزشکی مراغه در تسریع اتمام پروژه های عمرانی

1401/12/24

نشست مشترک معاون پژوهشی و مرکز رشد سلامت دانشکده علوم پزشکی مراغه با مدیرعامل صندوق پژوهش و فناوری استان

1401/12/24

حضور رئیس و هیات رئیسه دانشکده علوم پزشکی مراغه در مراسم غبار روبی مزار شهدا

1401/12/24

کسب گواهینامه اعتبار بخشی درجه یک نشانگر ارتقای سطح کیفی و کمی خدمات در بیمارستان امیرالمومنین(ع) است

1401/12/22

آماده باش نیرو های اورژانس شهرستان برای چهارشنبه آخر سال

1401/12/22