Aa
تاریخ : دوشنبه 3 مهر 1402
کد 3183

معاون توسعه دانشکده علوم پزشکی مراغه:

اختتامیه پنجمین دوره مدرسه فوتبال دانشکده علوم پزشکی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی دکتر الهوردی ارجمند در ابتدای این مراسم گفت: ورزش امروز تنها یک فعالیت ساده نیست بلکه قابلیت های پیچیده مغز را در امور مختلف از جمله آموختن مطالب، هماهنگی، چالاکی، درست عمل کردن، درست تصمیم گرفتن و ... را تقویت می کند و در کلیه اجزای جسم، روح و ذهن تاثیر مثبت می گذارد. ورزش در سلامت و آمادگی جسمانی، تعادل و ثبات هیجانی، جلب توجه، تنیدگی، رقابت، اعتماد به نفس، کاهش افسردگی، تصویر مثبت بدنی و اجتماعی تاثیر فراوانی دارد.
 

وی ادامه داد: فعالیت های ورزشی یک راه عالی هستند تا به فرزندان خود بخشی از یک کار تیمی بودن را یاد بدهید، تا خود را به چالش بکشند و فعال شوند. این می تواند به شکوفایی اجتماعی کودکان کمک کند و به طور مطلوبی به بچه ها آموزش دهد که چگونه فعالیت های جسمانی را به نحو لذتبخش به زندگی روزمره خود اضافه کنند.

 وی افزود: فعالیت های ورزشی،هم چالش برانگیز و هم هیجان انگیز هستند و درس های ارزشمندی که در اجتماع لازم است، پیروی از قوانین و پاسخگویی به دیگران را که در زندگی روزمره خود با آن‌ها سر و کار دارند یاد خواهند گرفت.

مهندس ایوب پور رستم معاون توسعه مدیریت دانشکده علوم پزشکی مراغه گفت: در جهت بهره مندی هر چه مناسب تر از اوقات فراغت فرزندان همکارانمان در تابستان با تلاش های کمیته ورزش این دانشکده پنجمین دوره از  مدرسه فوتبال این دانشکده برگزار شد و امروز شاهد اختتامیه این مدرسه فوتبال هستیم.معاون توسعه مدیریت ادامه داد: جا دارد از تلاش های مربیان دلسوز مدرسه فوتبال دانشکده نهایت تشکر را داشته باشیم چرا که این رویداد باعث افزایش سلامت و تحرک فرزندانمان در خانواده بزرگ دانشکده خواهد بود.

 وی اذعان کرد: خوشبختانه خانواده های محترم نیز رضایت خوبی را از عملکرد این مدرسه فوتبال دارند.

  وی افزود گفت: این معاونت در راستای افزایش سلامتی و نشاط در بین کارکنان و خانواده های آنها برنامه های متنوعی را از جمله استخر، ورزش های همگانی و شرکت در المپیاد های مختلف برگزار می نماید.

  وی با تشکر از معاونت آموزشی این دانشکده افزود: خوشبختانه با تلاش های معاونت آموزشی این دانشکده یک سالن ورزشی به صورت ۲۴ ساعته و استیجاری در خدمت کارکنان محترم می باشد که باعث افزایش شور و نشاط و سلامت در بین کارکنان می باشد.

 وی در پایان گفت: در جهت کمک به اجرای برنامه های ورزشی دانشجویان مبلغ ۲۰۰ میلیون تومان و ۲۹۰ میلیون تومان نیز برای توسعه ورزش های همگانی و تکمیل باشگاه های ورزشی اختصاص یافته است.

  به گزارش روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی مراغه در پایان این مراسم گواهی پایان دوره  فوتبال آموزان مدرسه فوتبال دانشکده علوم پزشکی مراغه به آنها تقدیم شد. 
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 3 مهر 1402
  • تعداد بازدید 22
  • واحد ارجاع دهنده دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مراغه

اخبار

اعتبار ۱۲۰ میلیارد تومانی برای پروژه های در درست اجرا دانشکده علوم پزشکی مراغه

1402/09/19

گزارش تصویری / برگزاری اردوی جهادی درمانی، فرهنگی، آموزشی و دندانپزشکی با همکاری بسیج دانشجویی، بسیج جامعه پزشکی، معاونت بهداشتی و کانون اردوهای جهادی دانشکده علوم پزشکی مراغه

1402/09/18

برگزاری اردوی جهادی درمانی، فرهنگی، آموزشی و دندانپزشکی با همکاری بسیج دانشجویی، بسیج جامعه پزشکی، معاونت بهداشتی و کانون اردوهای جهادی دانشکده علوم پزشکی مراغه

1402/09/18

حضور ارزیابان اعتباربخشی پزشکی عمومی‌ وزارت بهداشت در دانشکده علوم پزشکی مراغه

1402/09/18

دوازدهمین دوره آزمون توجیهی بدو خدمت کارکنان در دانشکده علوم پزشکی مراغه برگزار شد

1402/09/18

جلسه بستر سازی برای شهر سالم تشکیل شد

1402/09/15

پیام تبریک رئیس دانشکده علوم پزشکی مراغه به مناسبت روز دانشجو

1402/09/15

از دست اندرکاران اجرای نظام برنامه ریزی عملیاتی دانشکده تقدیرشد

1402/09/15

دکتر احمد مجتهدی بعنوان مدیریت جدید غذا و دارو منصوب شد

1402/09/15

حضور دکتر خواجه بیشک در دفتر مدیر کل اداره امور مهندسی و پیگیری طرح معماری بیمارستان 350 تختخوابی دانشکده علوم پزشکی مراغه

1402/09/15

پیام تبریک روز حسابدار

1402/09/15

✍️ پیام تبریک رئیس دانشکده علوم پزشکی مراغه به مناسبت روز داوطلب

1402/09/13

تجلیل رئیس دانشکده علوم پزشکی مراغه از پروفسور امیر علی حمیدیه در اولین دوره تجلیل از مفاخر علمی مراغه

1402/09/12

شروع کارهای اجرایی پیمان بیمارستان 350 تختخوابی

1402/09/12

فریدون باقرزاده بعنوان سرپرست مدیریت امور پشتیبانی و رفاهی دانشکده علوم پزشکی مراغه منصوب شد

1402/09/12